Plastim PAD2100.01 2100W/7200BTU 220VAC Desing Serisi Pano Kliması
%30
90.933,90 TL
130.821,32 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
PAD2100.01
Fiyat
*9.680,67 TL den başlayan taksitlerle!
TEKNiK BiLGiLER PAD2100.01
Soğutma Kapasitesi L35 / L35 2100W / 7200BTU
Çalışma Voltajı 230VAC
Çalışma Frekansı 50/60 Hz
Kalkış Akımı 10A
Çalışma Akımı 3.8A
Sigorta 16A
Güç Tüketimi 800W
Çalışma Aralığı 0-55 °C
Termostat Fabrika Ayarı 35 °C
Diferansiyel 4 °C
İç Ünite Fan Hava Debisi 510 m³/h
Dış Ünite Fan Hava Debisi 625 m³/h
Soğutucu Gaz R134a
Soğutucu Gaz Miktarı 700gr
Ölçüler 980x430x270mm
Ağırlık 46kg
Ses Seviyesi 80dB
Koruma Sınıfı (İç Döngü) IP 54
Koruma Sınıfı (Dış Döngü) IP 34
Renk RAL7035
Kompresör HIGHLY/HITACHI
Kompresör Tipi Rotary
Fanlar EBMPAPST
Montaj Şekli Wall Mount
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Plastim PAD2100.01 2100W/7200BTU 220VAC Desing Serisi Pano Kliması Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. PAD2100.01