PCE BTM-2000A Kayış Gerginliği Ölçer
37.134,11 TL
Stok Kodu
BTM-2000A
Fiyat
Havale
36.391,43 TL (%2,00 havale indirimi)
*3.953,24 TL den başlayan taksitlerle!
Stok Sorunuz
Kampanyalı Ürün
Kayış Gerginliği Ölçer PCE-BTM 2000A
Kayış Gerginliği Ölçer için Uygulama Alanları
Kısa kaz boynu PCE-BTM 2000 SHS yedek sensörü, kayış gerginliği ölçer PCE-BTM 2000A’ya kolay bir şekilde vidalanabilir. Esnek sensör boynu sayesinde erişilmesi zor ölçüm noktalarına bile ulaşılabilir.
Ön Gerilme Kuvveti / Ön Gerilme Nedir?
ÖZELLİKLER
- Kayış titreşim frekansı ölçümü
- Sezgisel kullanım
- Kayış gerginliğinin / ön gerilimin hesaplanması
- Kayış gerginliğinin N cinsinden gösterimi
- 6 menü dili
- 750 ölçüm değeri için hafıza
- Kaz boynu sensör
- Kayış uzunluğu ve kayış kütlesi girişi
TEKNİK BİLGİLER
Ölçüm Aralığı 10 ... 900 Hz
Hassasiyet ± (Ölçüm değerinin %1’i + 4 dijit)
Tekrarlanabilirlik ± 1 Hz
Çözünürlük
<100 Hz: 0.1 Hz
>100 Hz: 1 Hz
Kayış Uzunluğu Maks. 9.999 m
Kayış Kütlesi Maks. 9.999 kg/m
Hafıza
750 ölçüm değeri
50 ölçüm noktasında oluşan 15 klasör
Menü Dili
Almanca, İngilizce, İspanyolca,
Fransızca, Italyanca, Flemenkçe
Güç Kaynağı 3 x 1.5 V AAA pil
Çevre Koşulları 0 ... 50 °C; maks. 95% n.o.
Depolama Koşulları -20 ... +65 °C; maks. 95% n.o.
Boyut 150 x 80 x 38 mm
Ağırlık Yaklaşık 200 g (pil dahil)
TESLİMAT İÇERİĞİ
1 x Kayış Gerginliği Ölçer PCE-BTM 2000A,
1 x Standart Sensör Başlığı,
1 x Manyetik Tutucu,
3 x 1.5 V AAA Pil,