Opkon SLPT-400-D-5K-1M 400mm 5K Lineer Potansiyometre
%25
Stok Kodu
SLPT-400-D-5K-1M
Fiyat
*764,29 TL den başlayan taksitlerle!
Ölçme Boyu 400 mm
Linearite ±%0,05(>200mm), ±%0,1(130-200mm),
±%0,2(75-130mm), ±%0,5(<75mm)
Tekrarlanabilirlik < 0.01 mm
Çözünürlük Sonsuz
Direnç 5 k0hm
Tavsiye Edilen Kontak Takımı < 1 uA
Maksimum Besleme Voltajı 28 VDC maks.
Mekanik Ömür 100 milyon hareket
Gövde Ölçüleri Ø18 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı Alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz Çelik
Mil çapı Ø5 mm
Mekanik Sabitleme Hareketli Ayaklar
IP Koruma Sınıfı IP 65
Çalışma Sıcaklığı -20°C ... +80°C
Saklama Sıcaklığı -30°C ... +90°C
Ölçme Boyu : 400 mm
Direnç : 5 K
Gövde : Ø18 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Opkon SLPT-400-D-5K-1M 400mm 5K Lineer Potansiyometre Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. SLPT-400-D-5K-1M