Opkon SLPIS-25-B-2K-1M 25mm 2K Lineer Potansiyometre
%25
Stok Kodu
SLPIS-25-B-2K-1M
Fiyat
*891,67 TL den başlayan taksitlerle!
Ölçme Boyu 25  mm
Linearite ±%0,2(75-100mm), ±%0,5(<75mm)
Tekrarlanabilirlik < 0.01 mm
Çözünürlük Sonsuz
Direnç 2 k0hm
Direnç Toleransı ± %20
Yük Direnci 100 k0hm min.
Tavsiye Edilen Kontak Takımı < 1 uA
Maksimum Besleme Voltajı 28 VDC maks.
Elektriksel Bağlantı Konnektör veya 1m kablo çıkışlı
Hız < 5 m/s
Mekanik Ömür 100 milyon hareket
Gövde Ölçüleri Ø18 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı Alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz Çelik
Mil çapı Ø5 mm
Mekanik Sabitleme Hareketli Ayaklar
IP Koruma Sınıfı IP 65
Çalışma Sıcaklığı -20°C ... +80°C
Saklama Sıcaklığı -30°C ... +90°C
Ölçme Boyu : 25 mm
Direnç : 2 K
Gövde : Ø18 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Opkon SLPIS-25-B-2K-1M 25mm 2K Lineer Potansiyometre Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. SLPIS-25-B-2K-1M