Opkon RTL-275-D-5K-C1 275mm 5K Lineer Potansiyometre
%25
Stok Kodu
RTL-275-D-5K-C1
Fiyat
*611,43 TL den başlayan taksitlerle!
Ölçme Boyu 275 mm
Linearite ± %0,05 (>200mm),±%0,1 (130-200mm),
± %0,2 (75-130mm), ±%0,5 (<75mm)
Tekrarlanabilirlik < 0.01 mm
Tavsiye Edilen Kontak Takımı < 1 uA
Maksimum Besleme Voltajı 28 VDC maks.
Mekanik Ömür 100 milyon hareket
Gövde Ölçüleri 33 mm x 33 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı Alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz Çelik
Mil Çapı Ø6 mm
Mekanik Sabitleme Hareketli Ayaklar
IP Koruma Sınıfı IP 65
Çalışma Sıcaklığı -20°C ... +80°C
Saklama Sıcaklığı -30°C ... +90°C
Ölçme Boyu : 275 mm
Direnç : 5 K
Gövde : 33x33 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Opkon RTL-275-D-5K-C1 275mm 5K Lineer Potansiyometre Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. RTL-275-D-5K-C1