Opkon RTK-125-D-5K-1M 125mm 5K Lineer Potansiyometre
%25
Stok Kodu
RTK-125-D-5K-1M
Fiyat
*575,76 TL den başlayan taksitlerle!
Ölçme Boyu 125 mm
Linearite ±%0,05(>200mm), ±%0,1(130-200mm),
±%0,2(75-130mm), ±%0,5(<75mm)
Tekrarlanabilirlik < 0.01 mm
Çözünürlük Sonsuz
Direnç 5 k0hm
Direnç Toleransı ± %20
Yük Direnci 100 k0hm min.
Tavsiye Edilen Kontak Takımı < 1 uA
Maksimum Besleme Voltajı 28 VDC maks.
Elektriksel Bağlantı Kablo Çıkışlı
Hız < 5 m/s
Mekanik Ömür 100 milyon hareket
Gövde Ölçüleri 33 mm x 33 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı Alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz Çelik
Mil Çapı Ø6 mm
Mekanik Sabitleme Hareketli Ayaklar
IP Koruma Sınıfı IP 65
Çalışma Sıcaklığı -20°C ... +80°C
Saklama Sıcaklığı -30°C ... +90°C
Ölçme Boyu : 125 mm
Direnç : 5 K
Gövde : 33x33 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Opkon RTK-125-D-5K-1M 125mm 5K Lineer Potansiyometre Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. RTK-125-D-5K-1M