Opkon RPH-700-D-10K-C1 700mm 10K Lineer Potansiyometre
%25
Stok Kodu
RPH-700-D-10K-C1
Fiyat
*1.161,72 TL den başlayan taksitlerle!
Ölçme Boyu 700 mm
Linearite ±%0,05(>200mm), ±%0,1(130-200mm),
±%0,2(75-130mm), ±%0,5(<75mm)
Tekrarlanabilirlik < 0.01 mm
Tavsiye Edilen Kontak Takımı < 1 uA
Maksimum Besleme Voltajı 28 VDC maks.
Mekanik Ömür > 100 milyon hareket
Gövde Ölçüleri 33 mm x 33 mm
Çalışma Sıcaklığı -20°C ... +80°C
Saklama Sıcaklığı -30°C ... +90°C
Ölçme Boyu : 700 mm
Direnç : 10 K
Gövde : 33x33 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Opkon RPH-700-D-10K-C1 700mm 10K Lineer Potansiyometre Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. RPH-700-D-10K-C1