Opkon OPH-300-D-5K 300mm 5K Lineer Potansiyometre
%25
Stok Kodu
OPH-300-D-5K
Fiyat
*489,14 TL den başlayan taksitlerle!
Ölçme Boyu 300 mm
Linearite ±%0,05(>200mm), ±%0,1(130-200mm),
±%0,2(75-130mm), ±%0,5(<75mm)
Tekrarlanabilirlik < 0.01 mm
Çözünürlük Sonsuz
Direnç 5 k0hm
Direnç Toleransı ± %20
Yük Direnci 100 k0hm min.
Tavsiye Edilen Kontak Takımı < 1 uA
Maksimum Besleme Voltajı 28 VDC maks.
Hız < 5 m/s
Mekanik Ömür 100 milyon hareket
Gövde Ölçüleri 21,5 mm x 10 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı Alüminyum
Çalışma Sıcaklığı -20°C ... +80°C
Saklama Sıcaklığı -30°C ... +90°CA
Ölçme Boyu : 300 mm
Direnç : 5 K
Gövde : 21,5x10 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Opkon OPH-300-D-5K 300mm 5K Lineer Potansiyometre Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. OPH-300-D-5K