Opkon LPC-130-D-5K-C2 130mm 5K Lineer Potansiyometre
%25
Stok Kodu
LPC-130-D-5K-C2
Fiyat
*611,43 TL den başlayan taksitlerle!
Ölçme Boyu 130 mm
Linearite ± %0,05 (>200mm),±%0,1 (130-200mm),
± %0,2 (75-130mm), ±%0,5 (<75mm)
Tekrarlanabilirlik < 0.01 mm
Tavsiye Edilen Kontak Takımı < 1 uA
Maksimum Besleme Voltajı 28 VDC maks.
Mekanik Ömür 100 milyon hareket
Gövde Ölçüleri Ø38 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı Alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz Çelik
Mil Çapı Ø10 mm
Mekanik Sabitleme Çift taraftan mafsallı
IP Koruma Sınıfı IP 65
Çalışma Sıcaklığı -20°C ... +80°C
Saklama Sıcaklığı -30°C ... +90°C
Ölçme Boyu : 130 mm
Direnç : 5 K
Gövde : Ø38 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Opkon LPC-130-D-5K-C2 130mm 5K Lineer Potansiyometre Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. LPC-130-D-5K-C2