Opkon LPC-125-D-5K-C2 125mm 5K Lineer Potansiyometre
%25
Stok Kodu
LPC-125-D-5K-C2
Fiyat
*611,43 TL den başlayan taksitlerle!
Ölçme Boyu 125 mm
Linearite ± %0,05 (>200mm),±%0,1 (130-200mm),
± %0,2 (75-130mm), ±%0,5 (<75mm)
Tekrarlanabilirlik < 0.01 mm
Çözünürlük Sonsuz
Direnç 5 k0hm
Direnç Toleransı ± %20
Yük Direnci 100 k0hm min.
Tavsiye Edilen Kontak Takımı < 1 uA
Maksimum Besleme Voltajı 28 VDC maks.
Elektriksel Bağlantı 4 kutuplu konnektör (standart), Kablo (opsiyonel)
Hız > 5 m/s
Mekanik Ömür 100 milyon hareket
Gövde Ölçüleri Ø38 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı Alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz Çelik
Mil Çapı Ø10 mm
Mekanik Sabitleme Çift taraftan mafsallı
IP Koruma Sınıfı IP 65
Çalışma Sıcaklığı -20°C ... +80°C
Saklama Sıcaklığı -30°C ... +90°C
Ölçme Boyu : 125 mm
Direnç : 5 K
Gövde : Ø38 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Opkon LPC-125-D-5K-C2 125mm 5K Lineer Potansiyometre Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. LPC-125-D-5K-C2