Opkon LMT-10-D-2K-0M15 10mm 2K Lineer Potansiyometre
%25
Stok Kodu
LMT-10-D-2K-0M15
Fiyat
*499,33 TL den başlayan taksitlerle!
Ölçme Boyu 10 mm
Linearite ±%0,5 (<75mm)
Tekrarlanabilirlik < 0.01 mm
Çözünürlük Sonsuz
Direnç 2 k0hm
Direnç Toleransı ± %20
Yük Direnci 100 k0hm min.
Tavsiye Edilen Kontak Takımı < 1 uA
Maksimum Besleme Voltajı 28 VDC maks.
Elektriksel Bağlantı Kablo Çıkışlı
Hız < 5 m/s
Mekanik Ömür 50 milyon hareket
Gövde Ölçüleri 13x16 mm
Gövde Malzemesi Eloksallı Alüminyum
Mil Malzemesi Paslanmaz Çelik
Mil Çapı Ø4 mm
Mekanik Sabitleme Vida
IP Koruma Sınıfı IP 54
Çalışma Sıcaklığı -20°C ... +80°C
Saklama Sıcaklığı -30°C ... +90°C
Ölçme Boyu : 10 mm
Direnç : 2 K
Gövde : 13x16 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Opkon LMT-10-D-2K-0M15 10mm 2K Lineer Potansiyometre Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. LMT-10-D-2K-0M15