Omron E2B-M30LS15-M1-B2 M30 15MM PNP NC Uzun Gövde Konnektörlü Endüktif Sensör
%40
Stok Kodu
E2B-M30LS15-M1-B2
Fiyat
*109,61 TL den başlayan taksitlerle!
Yakınlık sensörü, LITE, endüktif, nikel-pirinç, uzun gövde, M30, blendajlı, 15 mm, DC, 3 kablolu, PNP-NC, M12 fişli
Teknik Özellikler
Boyut M30
Montaj tipi Yarı gömme
Algılama mesafesi 15mm
Çıkış türü PNP
Operasyon modu NC
Bağlantı yöntemi Konektör M12
Malzeme muhafazası Pirinç, nikel kaplama
Kablo özellikleri -
Toplam uzunluk 86mm
Konu uzunluğu 66 mm
Koruma derecesi (IP) IP67
Besleme Voltajı : DC
Algılama Mesafesi : 10 mm ... < 20 mm
Çıkış Tipi : PNP
Çıkış Fonksiyonu : NC
Bağlantı Prensibi : 3 Tel
Bağlantı Tipi : Konnektörlü
Montaj : M30
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Omron E2B-M30LS15-M1-B2 M30 15MM PNP NC Uzun Gövde Konnektörlü Endüktif Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. E2B-M30LS15-M1-B2