Omron E2B-M30LN30-WP-B1 2M M30 30MM PNP NO Uzun Gövde Çıkık Kafa Kablolu Endüktif Sensör
%40
Stok Kodu
E2B-M30LN30-WP-B1 2M
Fiyat
*109,61 TL den başlayan taksitlerle!
Yakınlık sensörü, LITE, endüktif, nikel-pirinç, uzun gövde, M30, blendajsız, 30 mm, DC, 3 telli, PNP-NO, 2 m kablolu
Teknik Özellikler
Boyut M30
Montaj tipi Gömme olmayan
Algılama mesafesi 30mm
Çıkış türü PNP
Operasyon modu NO
Bağlantı yöntemi Kablo
Malzeme muhafazası Pirinç, nikel kaplama
Kablo özellikleri PVC
Kablo uzunluğu 2 m
Toplam uzunluk 82 mm
Konu uzunluğu 48mm
Koruma derecesi (IP) IP67
Besleme Voltajı : DC
Algılama Mesafesi : > 20 mm
Çıkış Tipi : PNP
Çıkış Fonksiyonu : NO
Bağlantı Prensibi : 3 Tel
Bağlantı Tipi : Kablolu
Montaj : M30
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Omron E2B-M30LN30-WP-B1 2M M30 30MM PNP NO Uzun Gövde Çıkık Kafa Kablolu Endüktif Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. E2B-M30LN30-WP-B1 2M