Omron E2B-M30KS15-WP-B1 2M M30 15MM PNP NO Kısa Gövde Kablolu Endüktif Sensör
%40
Stok Kodu
E2B-M30KS15-WP-B1 2M
Fiyat
*109,61 TL den başlayan taksitlerle!
Yakınlık sensörü, endüktif, nikel-pirinç, kısa gövde, M30, blendajlı, 15 mm, DC, 3 kablolu, PNP NO, 2 m kablolu
Teknik Özellikler
Boyut M30
Montaj tipi Yarı gömme
Algılama mesafesi 15mm
Çıkış türü PNP
Operasyon modu NO
Bağlantı yöntemi Kablo
Malzeme muhafazası Pirinç, nikel kaplama
Kablo özellikleri PVC
Kablo uzunluğu 2 m
Toplam uzunluk 60 mm
Konu uzunluğu 41mm
Koruma derecesi (IP) IP67
Besleme Voltajı : DC
Algılama Mesafesi : 10 mm ... < 20 mm
Çıkış Tipi : PNP
Çıkış Fonksiyonu : NO
Bağlantı Prensibi : 3 Tel
Bağlantı Tipi : Kablolu
Montaj : M30
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Omron E2B-M30KS15-WP-B1 2M M30 15MM PNP NO Kısa Gövde Kablolu Endüktif Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. E2B-M30KS15-WP-B1 2M