Mean Well LRS-450-48 48VDC 9,4A Metal Kasa Güç Kaynağı
%35
Stok Kodu
LRS-450-48
Fiyat
*318,64 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Kodu Güç VDC Amp Çalışma Sıcaklığı Boyut
LRS-450-48 450W 48V 0-9,4A -20°-+70°C 225x124x35mm
  • Özellikler :
  • PFC olmayan, en ekonomik modeller
  • Ultra kompakt ve 1U düşük profil
  • 300VAC giriş dalgalanması
  • Yüksüz güç tüketimi: 0,2W~0,75W
  • 5G titreşim, 70°C çalışma