Mean Well HDR-100-48N 48VDC 2,1A Ray Tipi Güç Kaynağı
%35
Stok Kodu
HDR-100-48N
Fiyat
*192,32 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Kodu Güç Vdc Amp AC Giriş Çalışma Sıcaklığı Boyut
HDR-100-48 100W 48V 2,1A 90-264V -20° - +60°C 70x90x54,5mm
Besleme Voltajı : 90-264 VAC
Çıkış Gücü : 100 W
Çıkış Voltajı : 48 VDC
Çıkış Akımı : 2,1 A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Mean Well HDR-100-48N 48VDC 2,1A Ray Tipi Güç Kaynağı Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. HDR-100-48N