Gefran GQ-90/48-D-1-1 3-32VDC Giriş 48-480VAC Çıkış 90A Monofaze SSR
1.786,83 TL
Marka
Stok Kodu
GQ-90/48-D-1-1
Fiyat
*190,22 TL den başlayan taksitlerle!
Özellikler
Marka
Gefran
Maksimum Yük Akımı
90 A
Montaj Tipi
Yüzeye Monte
Maksimum Yük Gerilimi
480 V ac
Minimum Yük Gerilimi
48 V ac
Maksimum Kontrol Gerilimi
32 V dc
Minimum Kontrol Gerilimi
3 V dc
Anahtarlama Tipi
Sıfır Geçişli
Kontrol Gerilim Aralığı
3 → 32 V dc
Terminal Tipi
Vida
Çıkış Aygıtı
SCR
Röle Tipi
Tek Fazlı
Paket Stili
Modül
Yük Gerilimi Aralığı
48 → 480V ac
Maksimum Açılma Süresi
1 (+1/2 döngü) ms
Seri
GQ
Boyutlar
45 x 30.5 x 58mm
Derinlik
30.5mm
Yükseklik
58mm
Uzunluk
45mm
Çalışma Sıcaklığı Aralığı
-25 → +80°C
Diğer Özellikler
Red LED Drive Active Signal, Has An Optional Internal MOV
Minimum Çalışma Sıcaklığı
-25°C
Maksimum Çalışma Sıcaklığı
+80°C
Menşe
Italy
Giriş : 3-32 VDC
Akım : 90 A
Çıkış : 48-480 VAC
Tip : Monofaze
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Gefran GQ-90/48-D-1-1 3-32VDC Giriş 48-480VAC Çıkış 90A Monofaze SSR Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. GQ-90/48-D-1-1