Enda EU2011-LV 10-30VDC/8-24VAC Universal Konrol Cihazı
%33
Stok Kodu
EU2011-LV
Fiyat
*206,01 TL den başlayan taksitlerle!
  • Seçilebilir 0-20mA, 4-20 mA veya 0-10V girişi
  • PID parametreleri el ile girilebilir
  • Soft-Start özelliği
  • Giriş için offset özelliği
  • 0-20mA, 4-20mA, ve 0-10V çıkış özelliği
  • RS-485 Modbus protokolüyle haberleşme
  • EN standartlarına göre CE markalı
Elektriksel Özellikler
Besleme Voltajı: 90-250V AC 50/60Hz; 10-30V DC / 8-24V AC SMPS
Güç Tüketimi: En çok 5VA
Bağlantı: Power klemensi 2.5mm² soketli klemens
Hat Direnci: En çok 100ohm
Bilgi Koruma: EEPROM (en az 10 yıl)
EMC: EN 61326-1: 2021
Çıkışlar
mA Çıkışı: 0-20mA DC veya 4-20mA DC, % ±5 (yük direnci en çok 500ohm)
V Çıkışı: 0-10V DC, % ±5 (kısa devre koruması vardır)
Sensör Çıkışı: 24V DC, en çok 25mA