Enda EPDA1-4120Z 8-30VAC/DC Giriş 50-480VAC Çıkış 120A Monofaze SSR
%32
Stok Kodu
EPDA1-4120Z
Fiyat
*524,68 TL den başlayan taksitlerle!
3 Günde Kargoda
Stok Sorunuz
  • 120A AC yük akımı
  • 480V AC yük gerilimi
  • 8-30V AC/DC giriş gerilimi
  • Giriş gerilimi için LED gösterge
  • AC gerilimin sıfır/random geçişinde anahtarlama
  • Üç faz yüklere uygulanabilme
  • Pik gerilimler için varistörlü koruma
  • EN standartlarına göre CE markalı
Çevresel Özellikler
Ortam/Depolama Sıcaklığı :-25...60 ºC / -30...100 ºC
Bağıl Nem: 40 ºC'ye kadar %50, sıcaklık azaldığında artarak 20 ºC'de %90 nemde çalışır
Koruma Sınıfı: EN 60529 standardına göre IP20
Yükseklik: En çok 1000m
Elektriksel Özellikler
Giriş Gerilimi: 8-30V AC/DC
İletim Gerilimi: >6V AC/DC
Kesme Gerilimi: ˂2V AC/DC
Giriş Akımı: ˂17mA AC/10mA DC
İletim Zamanı: Maksimum ½ Periyot
Kesme Zamanı: Maksimum ½ Periyot
LED Gösterge: İletim gerilimi ˃6V AC/DC ise LED yanar