Enda EPAA1-4100Z 90-240VAC Giriş 50-480VAC Çıkış 100A Monofaze SSR
%32
Stok Kodu
EPAA1-4100Z
Fiyat
*441,84 TL den başlayan taksitlerle!
3 Günde Kargoda
Stok Sorunuz
  • 100A AC yük akımı
  • 480V AC yük gerilimi
  • 90-240V AC giriş gerilimi
  • Giriş gerilimi için LED gösterge
  • AC gerilimin sıfır/random geçişinde anahtarlama
  • Üç faz yüklere uygulanabilme
  • Pik gerilimler için varistörlü koruma
  • EN standartlarına göre CE markalı
Çevresel Özellikler
Ortam/Depolama Sıcaklığı :-25...60 ºC / -30...100 ºC
Bağıl Nem: 40 ºC'ye kadar %50, sıcaklık azaldığında artarak 20 ºC'de %90 nemde çalışır
Koruma Sınıfı: EN 60529 standardına göre IP20
Yükseklik: En çok 1000m
Elektriksel Özellikler
Giriş Gerilimi: 90-240V AC
İletim Gerilimi: >75V AC
Kesme Gerilimi: ˂6V AC
Giriş Akımı: ˂8mA AC
İletim Zamanı: Max. 1 Periyot
Kesme Zamanı: Max. 2 Periyot
LED Gösterge: İletim gerilimi ˃75V AC ise LED yanar