Enda EM7701-LV 10-30VDC/8-24VAC Dijital Zaman Rölesi
%32
3.844,88 TL
5.612,96 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
EM7701-LV
Fiyat
*409,32 TL den başlayan taksitlerle!
3 Günde Kargoda
Stok Sorunuz
  • 2x4 hane LCD göstergeli
  • Parametreleri ön paneldeki tuşlardan kolayca ayarlayabilme
  • 9 kademe (0-99.99saniye ile 0-9999saat arası) zaman aralığı
  • Sensör giriş tipini (PNP, NPN) seçebilme
  • Seçilebilir ileri/geri zaman sayma yönü
  • Ayalanabilir giriş sinyali darbe ve boşluk süresi
  • Hafızalı veya hafızasız çalışabilme
  • 12 farklı çıkış modu
  • İki adet NO kontak çıkışı ve iki adet NPN 50mA akım sınırlamalı SSR çıkışı
  • Seçilebilir display parlaklığı
  • Seçilebilir parametre güvenliği
  • Soketli klemens ile montaj ve servis kolaylığı
  • RS-485 Modbus haberleşme girişi
  • EN standartlarına göre CE markalı
    Çevresel Özellikler
    Ortam/Depolama Sıcaklığı 0...50 ºC / -25...70 ºC
    Bağıl Nem 31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
    Koruma Sınıfı EN 60529 standardına göre Ön panel: IP65, Arka panel: IP20
    Yükseklik En çok 2000m
    Elektriksel Özellikler
    Besleme Voltajı 90-250V AC 50/60Hz veya 10-30V DC / 8-24V AC
    Güç Tüketimi 5VA
    Bağlantı Soketli klemens
    Doğruluk ±% 0.01 ± 1ms
    Girişler
    Start, Gate ve Reset Girişi Bu girişler PNP veya NPN olarak menüden ayarlanabilir
    Minimum darbe ve boşluk süreleri 1ms ile 100ms arasında ayarlanabilir
    PNP girişlerde aktif seviye, 4V ila 30V'luk puls
    NPN girişlerde aktif seviye, 0V ile 2V'luk puls
    Çıkışlar
    Kontrol çıkışı OUT1, OUT2 OUT1: 250V AC, 2A (rezistif yük için), NO, NC - OUT2: 250V AC, 2A (rezistif yük için), NO
    SSR1, SSR2 çıkışı Open kollektör çıkışı (S.S. OUT): En fazla 30V DC, 50mA
    Sensör Besleme Çıkışı 12V DC, en fazla 50mA (regülesiz)
    Röle Ömrü Yüksüz 5.000.000 anahtarlama; 250V AC, 2A rezistif yükte 200.000 anahtarlama
    Kutu
    Montaj Şekli Sıkıştırılarak panoya yerleştirilir
    Ebat G72xY72xD97 mm
    Ağırlık Yaklaşık 230g (ambalajlı olarak)
    Kutu Malzemeleri Kendi kendine sönen plastikler kullanılmıştır
Besleme Voltajı : 24 VDC, 24 VAC
Montaj : 72x72 mm