Enda EDT5412A-LV-20-RS 10-30VDC/8-24VAC RS485 Defrost Kontrol Cihazı
%32
Stok Kodu
EDT5412A-LV-20-RS
Fiyat
*339,27 TL den başlayan taksitlerle!
Ön Siparişli Ürün
  • Seçilebilen Defrost veya Aydınlatma için röle çıkışı
  • Dijital giriş ile (seçime göre ) defrost veya aydınlatma başlatma özelliği
  • Manual olarak (seçime göre) defrost veya aydınlatma özelliği
    Elektriksel Özellikler
    Besleme Voltajı 230V AC +%10 -%20 50/60Hz veya 10-30V DC / 8-24V AC
    Güç Tüketimi 5VA
    Bağlantı Vidalı klemens
    Skala -60.0...150.0 °C
    Duyarlılık 0.1 °C (0.1 ºC veya 1 ºC olarak seçilebilir)
    Doğruluk ±1 °C
    Zaman Doğruluğu ±%1
    Çıkışlar
    Kompresör Röle Çıkışı 8 Amper modeli: Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO+NC
    1/2hp 240V AC (endüktif yük için)
    20 Amper modeli: Röle: 277V AC, 20A (rezistif yük için), NO
    2hp 277V AC (endüktif yük için)
    Defrost/Aydınlatma Röle Çıkışı 8 Amper modeli: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO, 1/2hp 240V AC (endüktif yük için)'
    Kompresör Röle Ömrü 8 Amper modeli: Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama
    20 Amper modeli: Yüksüz 10.000.000 anahtarlama; 277V AC,20A rezistif yükte 100.000 anahtarlama
    Defrost/Aydınlatma Röle Ömrü 8 Amper modeli: Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama
    Kontrol
    Kontrol Biçimi Tek set-değer kontrolü ve aydınlatma kontrolü
    Kontrol Yöntemi On-Off kontrol
    Histerisiz 1...20.0 °C arasında ayarlanabilir
Besleme Voltajı : 24 VDC, 24 VAC