Enda EDT5412A-LV-08 10-30VDC/8-24VAC Defrost Kontrol Cihazı
%32
Stok Kodu
EDT5412A-LV-08
Fiyat
*272,20 TL den başlayan taksitlerle!
3 Günde Kargoda
Stok Sorunuz
  • On-Off kontrol
  • Seçilebilen soğutma veya ısıtma kontrolü için röle çıkışı
  • Seçilebilen Defrost veya Aydınlatma için röle çıkışı
  • Tek NTC prob girişi
  • NTC prob girişi için offset ayarı yapılabilir
  • Kompresör koruma parametreleri girilebilir
  • Prob arızalarında kompresörün çalışması,durması veya periyodik çalışması ayarlanabilir
  • Set değerinin alt ve üst sınırları ayarlanabilir
  • Defrost süresi ve aralığı ayarlanabilir
  • 6 değişik seçenekle sesli uyarı imkanı
  • Set değerine bağımlı alt ve üst alarm sınırları ayarlanabilir
  • Sıcaklık °F veya °C olarak gösterilebilir
  • Dijital girişle harici alarm verebilme özelliği
  • Cihaza enerji vermeden ENDAKEY ile parametre aktarabilme özelliği
  • RS-485 ModBus RTU protokolü ile haberleşme özelliği
  • Dijital giriş ile (seçime göre ) defrost veya aydınlatma başlatma özelliği
  • Manual olarak (seçime göre) defrost veya aydınlatma özelliği
  • EN standartlarına göre CE markalı
    Çevresel Özellikler
    Ortam/Depolama Sıcaklığı 0...50 ºC / -25...70 ºC
    Bağıl Nem 31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
    Koruma Sınıfı EN 60529 standardına göre Ön panel: IP65, Arka panel: IP20
    Yükseklik En çok 2000m
    Elektriksel Özellikler
    Besleme Voltajı 230V AC +%10 -%20 50/60Hz veya 10-30V DC / 8-24V AC
    Güç Tüketimi 5VA
    Bağlantı Vidalı klemens
    Skala -60.0...150.0 °C
    Duyarlılık 0.1 °C (0.1 ºC veya 1 ºC olarak seçilebilir)
    Doğruluk ±1 °C
    Zaman Doğruluğu ±%1
    Çıkışlar
    Kompresör Röle Çıkışı 8 Amper modeli: Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO+NC
    1/2hp 240V AC (endüktif yük için)
    20 Amper modeli: Röle: 277V AC, 20A (rezistif yük için), NO
    2hp 277V AC (endüktif yük için)
    Defrost/Aydınlatma Röle Çıkışı 8 Amper modeli: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO, 1/2hp 240V AC (endüktif yük için)'
    Kompresör Röle Ömrü 8 Amper modeli: Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama
    20 Amper modeli: Yüksüz 10.000.000 anahtarlama; 277V AC,20A rezistif yükte 100.000 anahtarlama
    Defrost/Aydınlatma Röle Ömrü 8 Amper modeli: Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama
    Kontrol
    Kontrol Biçimi Tek set-değer kontrolü ve aydınlatma kontrolü
    Kontrol Yöntemi On-Off kontrol
    Histerisiz 1...20.0 °C arasında ayarlanabilir
    Kutu
    Montaj Şekli TH 35 tipi raya monte edilir
    Ebat G54xY94xD68 mm
    Ağırlık Yaklaşık 190g (ambalajlı olarak)
    Kutu Malzemeleri Kendi kendine sönen plastikler kullanılmıştır
Besleme Voltajı : 24 VDC, 24 VAC