Enda EDT2412A-LV-20-RS 10-30VDC/8-24VAC RS485 Defrost Kontrol Cihazı
%32
Stok Kodu
EDT2412A-LV-20-RS
Fiyat
*272,20 TL den başlayan taksitlerle!
Ön Siparişli Ürün
Stok Sorunuz
  • On-Off kontrol
  • Seçilebilen defrost veya aydınlatma için röle çıkışı
  • Tek NTC prob girişi
  • Tek NTC prob girişi için Offset ayarı yapılabilir
  • Kompresör koruma parametreleri girilebilir
  • Prob arızalarında kompresörün çalışması,durması veya periyodik çalışması ayarlanabilir
  • Set değerinin alt ve üst sınırları ayarlanabilir
  • Seçilebilir akıllı defrost özelliği
  • Defrost süresi ve aralığı ayarlanabilir
  • 6 değişik seçenekle sesli uyarı imkanı
  • Set değerine bağımlı alt ve üst alarm sınırları ayarlanabilir
  • Sıcaklık °F veya °C olarak gösterilebilir
  • Dijital girişle harici alarm, defrost,aydınlatma çıkışı aktif edebilme özelliği
  • Cihaza enerji vermeden ENDAKEY ile parametre aktarabilme özelliği
  • RS-485 ModBus RTU protokolü ile haberleşme özelliği
  • EN standartlarına göre CE markalı
    Çevresel Özellikler
    Ortam/Depolama Sıcaklığı 0 ... 50 °C / -25 ... 70 °C
    Bağıl Nem 31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
    Koruma Sınıfı EN 60529 standardına göre Ön panel: IP62, Arka panel: IP20
    Yükseklik En çok 2000m
    Elektriksel Özellikler
    Besleme Voltajı 230V AC +%10 -%20 50/60Hz veya 10-30V DC / 8-24V AC
    Güç Tüketimi 5VA
    Bağlantı Vidalı klemens
    Skala -60.0 ... 150.0 °C
    Duyarlılık 0.1 °C (0.1 ºC veya 1 ºC olarak seçilebilir)
    Doğruluk ±1 °C
    Zaman Doğruluğu ±%1
    Çıkışlar
    Kompresör Röle Çıkışı 8A model: 250V AC, 8A rezistif yük için, NO+NC
    1/2hp 240V AC endüktif yük için
    20A model: 277V AC, 20A rezistif yük için, NO
    2hp 277V AC endüktif yük için
    Defrost/Aydınlatma Röle Çıkışı 8A model: 250V AC, 8A rezistif yük için, NO+NC
    Kompresör röle ömrü 8A model: Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama
    20A model: Yüksüz 10.000.000 anahtarlama; 277V AC,20A (rezistif yük için) 100.000 anahtarlama
    Defrost/Aydınlatma Röle Ömrü EDT2412A-X-R için; Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama
    Kontrol
    Kontrol Biçimi Tek set-değer kontrolü ve aydınlatma kontrolü
    Kontrol Yöntemi On-Off kontrol
    Histerisiz 1...20.0 °C arasında ayarlanabilir
    Kutu
    Montaj Şekli Sıkıştırılarak panoya yerleştirilir
    Ebat G77xY35xD61 mm
    Ağırlık Yaklaşık 190g (ambalajlı olarak)
    Kutu Malzemeleri Kendi kendine sönen plastikler kullanılmıştır
Besleme Voltajı : 24 VDC, 24 VAC
Çıkış : 2 Röle
Haberleşme : RS485
Montaj : 77x35 mm