Enda ATP4-LV-S11-03 24VDC/24VAC 0-3 Analog Zaman Rölesi
%32
1.231,85 TL
1.798,33 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
ATP4-LV-S11-03
Fiyat
*131,14 TL den başlayan taksitlerle!
Hızlı Gönderi
Kampanyalı Ürün
  • Besleme voltajı ile tetikleme
  • Tetikleme çıkışı (OUT1)
  • Zamanlama fonksiyonu için kontak çıkışı (OUT2)
  • OUT2 için 6 farklı zamanlama modu (A, B, C, D, E, F)
  • OUT2 için 6 farklı zamanlama birimi seçimi (S, 10S, M, 10M, H, 10H)
  • 8/11 pinli soket veya 7/10’lu klemens bağlantısı
  • 10’lu klemens veya 11 pinli soket için start, reset, gate girişleri
  • EN standartlarına göre CE markalı
    Çevresel Özellikler
    Ortam/Depolama Sıcaklığı 0...50 ºC / -25...70 ºC
    Bağıl Nem 31 ºC'ye kadar %80, sonra lineer olarak azalıp 40 ºC'de %50'ye düşen nemde çalışır
    Koruma Sınıfı EN 60529 standardına göre Ön panel : IP50, Arka panel : IP20
    Yükseklik En çok 2000m
    Elektriksel Özellikler
    Besleme Voltajı 90-250V AC, 50/60Hz veya 24V AC ±%10, 50/60Hz ve 24V DC ±%10
    Güç Tüketimi 10VA
    Bağlantı 8/11pinli soket veya 7/10’lu klemens bağlantısı
    Skala 0-1.2, 0-3, 0-12, 0-30 veya 0-60
    Resetleme Süresi UV için 0.3saniye, LV için 0.01saniye
    Doğruluk Besleme voltajına bağlı oluşabilecek hata max %0.2
    Set değerinin ayarlanmasında oluşabilecek hata max %5
    Sıcaklık etkisine bağlı oluşabilecek hata max %1
    Girişler
    Start Girişi 10 klemensli veya 11 pin soketli modellerde kontak girişi (Puls süresi en az 3ms.)
    Reset girişi 10 klemensli veya 11 pin soketli modellerde kontak girişi (Puls süresi en az 3ms.)
    Gate girişi 10 klemensli veya 11 pin soketli modellerde kontak girişi (Puls süresi en az 3ms.)
    Çıkışlar
    Tetikleme Çıkışı OUT1 Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NC
    Kontrol Çıkışı OUT2 Röle: 250V AC, 8A (rezistif yük için), NO+NC
    Röle Ömrü Yüksüz 30.000.000 anahtarlama; 250V AC, 8A rezistif yükte 100.000 anahtarlama
    Kontrol
    Zamanlama Fonksiyonu A, B, C, D, E, F modları cihaz üzerinden seçilebilir
    Kutu
    Montaj Şekli Sıkıştırılarak panoya veya 8/11 pinli soket ile raya monte edilebilir
    Ebat G48xY48xD82 mm
    Ağırlık Yaklaşık 100g (ambalajlı olarak)
    Kutu Malzemeleri Kendi kendine sönen plastikler kullanılmıştır
Besleme Voltajı : 24 VDC, 24 VAC
Montaj : 48x48 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Enda ATP4-LV-S11-03 24VDC/24VAC 0-3 Analog Zaman Rölesi Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. ATP4-LV-S11-03