Delta VFD015EL43A 1,5 kW Trifaze Hız Kontrol Cihazı
%25
Stok Kodu
VFD015EL43A
Fiyat
*1.044,26 TL den başlayan taksitlerle!
Dahili EMC Filtre Düşük elektromanyetik yayılım ile EN61800-3 standardını karşılar.
Özellikler
Gerilim Seviyesi 1 x 115VAC  1 x 230VAC
Güç Aralığı - VFD-EL 0.2 – 0.75 kW 0.2 – 2.2 kW
Güç Aralığı - VFD-E 0.2 – 0.75 kW 0.2 – 2.2 kW
Kontrol Modu V/F (Scalar control), SVC (Sensorless vector control)
Dahili Haberleşme Modbus RS-485
Haberleşme Opsiyonları CANopen, PROFIBUS DP ve DeviceNet
Koruma Sınıfı IP20
Yüklenme Kapasitesi 1 dakika %150 In
Motor Tipi Asenkron Motor (IM)
Çıkış Frekansı 0.1 ~ 599 Hz
Giriş / Çıkış VFD-EL : 6 Dijital Giriş, 1 Analog Giriş, 1 Analog Çıkış, 1 Röle Çıkışı
VFD-E : 6 Dijital Giriş, 2 Analog Giriş, 1 Analog Çıkış, 1 Röle Çıkışı, 1 Dijital Çıkış
 Uygulamalar: Konveyör, eskalatör, sarma, ahşap işleme, paketleme, taşlama, tekstil, fan ve pompa
Ürün Kodu Güç Çıkış Akımı Kasa Tipi Boyutlar (GxYxD)
VFD015EL43A
1,5 kW
4,2 A
A
72x174x136 mm
Besleme Voltajı : 380 VAC
Çıkış Voltajı : 380 VAC
Haberleşme : RS485
Güç : 1,5 kW
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Delta VFD015EL43A 1,5 kW Trifaze Hız Kontrol Cihazı Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. VFD015EL43A