Butto J19-372-BA2 IP67 19mm Düz Kafa Metal Kalıcı Buton Işıklı 220VAC Mavi
%30
572,19 TL
817,42 TL
Stok Kodu
J19-372-BA2
Fiyat
*60,91 TL den başlayan taksitlerle!
Kontak : 4 CO
Renk : Mavi
Led Voltajı : 220 V AC
Buton Tipi : Kalıcı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Butto J19-372-BA2 IP67 19mm Düz Kafa Metal Kalıcı Buton Işıklı 220VAC Mavi Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. J19-372-BA2