Butto J19-272-GA2 IP67 19mm Düz Kafa Metal Yaylı Buton Işıklı 220VAC Yeşil
%30
534,05 TL
762,93 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
J19-272-GA2
Fiyat
*56,85 TL den başlayan taksitlerle!
Kontak : 4 CO
Renk : Yeşil
Led Voltajı : 220 V AC
Buton Tipi : Yaylı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Butto J19-272-GA2 IP67 19mm Düz Kafa Metal Yaylı Buton Işıklı 220VAC Yeşil Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. J19-272-GA2