Butto J16-572-3-E-YA2 IP67 16mm Metal 1-0-2 Kalıcı Mandal Buton Işıklı 220VAC Sarı
%30
762,93 TL
1.089,90 TL
Stok Kodu
J16-572-3-E-YA2
Fiyat
*81,22 TL den başlayan taksitlerle!
Kontak : 4 CO
Renk : Sarı
Led Voltajı : 220 V AC
Buton Tipi : Kalıcı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Butto J16-572-3-E-YA2 IP67 16mm Metal 1-0-2 Kalıcı Mandal Buton Işıklı 220VAC Sarı Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. J16-572-3-E-YA2