Butto J16-572-1-E-RA2 IP67 16mm Metal 1-0-2 Yaylı Mandal Buton Işıklı 220VAC Kırmızı
%30
801,07 TL
1.144,39 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
J16-572-1-E-RA2
Fiyat
*85,28 TL den başlayan taksitlerle!
Kontak : 4 CO
Renk : Kırmızı
Led Voltajı : 220 V AC
Buton Tipi : Yaylı
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Butto J16-572-1-E-RA2 IP67 16mm Metal 1-0-2 Yaylı Mandal Buton Işıklı 220VAC Kırmızı Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. J16-572-1-E-RA2