Autonics SPB-060-12 12VDC 5A Ray Tipi Güç Kaynağı
%45
Stok Kodu
SPB-060-12
Fiyat
*194,64 TL den başlayan taksitlerle!
  • Çıkış gücü : 60W
  • Giriş Voltajı : 100-240VAC~ 50/60Hz
  • İzin verilen voltaj : 85-264VAC~ 50/60Hz, 120-370VDC
  • Çıkış_Voltajı : 12VDC
  • Çıkış_Akımı : 5A
  • Montaj tipi : DIN Rayı
Teknik özellik
Çıktı_gücü 60W
Çıkış_Voltajı 12VDC
Çıktı_Akım 5A
Montaj tipi DIN Rayı
Koruma Aşırı Akım/Yükselme Akımı/Çıkış Kısa Devresi/Çıkış Düşük Voltajı Göstergesi
Giriş_Frekansı 50/60Hz
Giriş_Verimliliği_100VAC~ 0,81
Giriş_Verimliliği_240VAC~ 0,83
Giriş_Akım tüketimi_100VAC~ 1.24A
Giriş_Akım tüketimi_240VAC~ 0,66A
Çıkış tipi_Voltaj ayar aralığı Maksimum ±5%
Çıktı_Giriş dalgalanma oranı Maksimum ±0,5%
Çıkış_Yük dalgalanma oranı Maksimum ±1%
Çıkış türü_Dalgalanma&Dalgalanma gürültüsü Maksimum ±1%
Koruma yapısı IP20(IEC standardı)
Çevre_Ortam sıcaklığı -10 ila 50℃, depolama: -25 ila 65℃ (çevre hava sıcaklığı: Maks. 40℃)
Çevre_Ortam nemi %25 ila %85RH, depolama: %25 ila %90RH
Ağırlık Yaklaşık 347g (yaklaşık 274g)
Besleme Voltajı : 100-240 VAC
Çıkış Gücü : 60 W
Çıkış Voltajı : 12 VDC
Çıkış Akımı : 5 A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics SPB-060-12 12VDC 5A Ray Tipi Güç Kaynağı Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. SPB-060-12