Autonics SPB-015-05 5VDC 3A Ray Tipi Güç Kaynağı
%45
Stok Kodu
SPB-015-05
Fiyat
*129,55 TL den başlayan taksitlerle!
  • Çıkış gücü : 15W
  • Giriş Voltajı : 100-240VAC~ 50/60Hz
  • İzin verilen voltaj : 85-264VAC~ 50/60Hz, 120-370VDC
  • Çıkış_Voltajı : 5VDC
  • Çıkış_Akımı : 3A
  • Montaj tipi : DIN Rayı
Teknik özellik
Çıktı_gücü 15W
Çıkış_Voltajı 5VDC
Çıktı_Akım 3A
Montaj tipi DIN Rayı
Koruma Aşırı Akım/Yükselme Akımı/Çıkış Kısa Devresi/Çıkış Düşük Voltajı Göstergesi
Giriş_Frekansı 50/60Hz
Giriş_Verimliliği_100VAC~ 0,77
Giriş_Verimliliği_240VAC~ 0,76
Giriş_Akım tüketimi_100VAC~ 0,35A
Giriş_Akım tüketimi_240VAC~ 0.19A
Çıkış tipi_Voltaj ayar aralığı Maksimum ±10%
Çıktı_Giriş dalgalanma oranı Maksimum ±0,5%
Çıkış_Yük dalgalanma oranı Maksimum ±1%
Çıkış türü_Dalgalanma&Dalgalanma gürültüsü Maksimum ±1,5%
Koruma yapısı IP20(IEC standardı)
Çevre_Ortam sıcaklığı -10 ila 50℃, depolama: -25 ila 65℃ (çevre hava sıcaklığı: Maks. 40℃)
Çevre_Ortam nemi %25 ila %85RH, depolama: %25 ila %90RH
Ağırlık Yaklaşık 202g (yaklaşık 129g)
Besleme Voltajı : 100-240 VAC
Çıkış Gücü : 15 W
Çıkış Voltajı : 5 VDC
Çıkış Akımı : 3 A
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics SPB-015-05 5VDC 3A Ray Tipi Güç Kaynağı Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. SPB-015-05