Autonics PRL30-15DN 15mm Algılama M30 12-24VDC NPN NO Kablolu Endüktif Sensör
%45
Stok Kodu
PRL30-15DN
Fiyat
*99,55 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama tarafı çapı : M30
  • Algılama mesafesi : 15mm
  • Montaj : Gömme olmayan
  • Standart algılama hedefi: 45×45×1mm(demir)
  • Tepki frekansı : 200Hz
Teknik özellik
Tel tipi ve gücü DC 3-kablolu tip 12-24VDC
Algılama tarafı çapı M30
Algılama mesafesi 15mm
Kurulum Boşaltılmamış
Yanıt sıklığı 200Hz
Mevcut şartname Akım tüketimi: Maks. 10mA
Kontrol çıkışı NPN Normalde Açık
Malzeme Kasa/Somun: Nikel kaplamalı Pirinç, (algılama tarafının DIA. Ø 8 mm konnektör kasası: SUS303),
rondela: Nikel kaplamalı Demir, algılama tarafı: polibütilen tereftalat,
standart kablo (siyah): polivinil klorür (PVC),
yağa dayanıklı kablo (gri): yağa dayanıklı polivinil klorür (PVC)
Kablo Standardı/malzeme Standart kablo
Koruma yapısı IP67(IEC standardı)
Vücut uzunluğu Uzun gövde
Çevre_Ortam sıcaklığı -25 ila 70℃, depolama: -30 ila 80℃
Çevre_Ortam nemi %35 ila %95 RH, depolama: %35 ila %95 RH
Histerezis(mesafe) Algılama mesafesinin en fazla %10'u
Artık voltaj Maksimum 1.5V
Ağırlık Yaklaşık 247g (yaklaşık 210g)
Besleme Voltajı : DC
Algılama Mesafesi : 10 mm ... < 20 mm
Çıkış Tipi : NPN
Çıkış Fonksiyonu : NO
Bağlantı Prensibi : 3 Tel
Bağlantı Tipi : Kablolu
Montaj : M30
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics PRL30-15DN 15mm Algılama M30 12-24VDC NPN NO Kablolu Endüktif Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. PRL30-15DN