Autonics PR30-10AC 10mm Algılama M30 100-240VAC NC Kablolu Endüktif Sensör
%45
Stok Kodu
PR30-10AC
Fiyat
*124,76 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama tarafı çapı : M30
  • Algılama mesafesi : 10mm
  • Montaj : Gömme
  • Standart algılama hedefi: 30×30×1mm(demir)
  • Tepki frekansı : 20Hz
Teknik özellik
Tel tipi ve gücü AC 2-kablolu tip
100-240VAC~
Algılama tarafı çapı M30
Algılama mesafesi 10mm
Kurulum Kızarma
Yanıt sıklığı 20Hz
Mevcut şartname Kaçak akım: Maks. 2,5mA
Kontrol çıkışı Normalde Kapalı
Malzeme Pirinç (nikel kaplamalı)
Kablo Standardı/malzeme Standart kablo
Koruma yapısı IP67(IEC standardı)
Vücut uzunluğu Standart tip
Çevre_Ortam sıcaklığı -25 ila 70℃, depolama: -30 ila 80℃
Çevre_Ortam nemi %35 ila %95 RH, depolama: %35 ila %95 RH
Histerezis(mesafe) Algılama mesafesinin en fazla %10'u
Artık voltaj Maksimum 10V
Yalıtım türü Çift yalıtım veya güçlendirilmiş yalıtım (işaret: , ölçüm giriş parçası ile güç parçası arasındaki dielektrik dayanımı: 1kV)
Ağırlık Yaklaşık 207g (yaklaşık 170g)
Besleme Voltajı : AC
Algılama Mesafesi : 5 mm ... < 10 mm
Çıkış Fonksiyonu : NC
Bağlantı Prensibi : 2 Tel
Bağlantı Tipi : Kablolu
Montaj : M30
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics PR30-10AC 10mm Algılama M30 100-240VAC NC Kablolu Endüktif Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. PR30-10AC