Autonics PFI25-8DP 8mm Algılama 25x50mm 12-24VDC PNP NO Kablolu Kübik Endüktif Sensör
%45
Stok Kodu
PFI25-8DP
Fiyat
*93,17 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama yüzü ebadı : Çerçeve ebadı 25mm
  • Algılama mesafesi : 8mm
  • Standart Algılanan hedef : 25×25×1mm(demir)
  • Tepki frekansı : 200Hz
  • Akım özellikleri : Akım tüketimi: Azami 10mA
Teknik özellik
Kablo türü ve besleme DC 3-tel türü 12-24VDC
Algılama mesafesi 8mm
Tepki frekansı 200Hz
Kontrol çıkışı PNP Normalde açık
Algılama türü Üst algılamalı
Malzeme Poli Fenilen Sülfür
Koruma yapısı IP67 (IEC standardı)
Ortam sıcaklığı -25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi %35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
Gecikme Azami Algılama mesafesinin 10%
Artık gerilim Azami 1.5V
Ağırlık Yaklaşık 70g
Besleme Voltajı : DC
Algılama Mesafesi : 5 mm ... < 10 mm
Çıkış Tipi : PNP
Çıkış Fonksiyonu : NO
Bağlantı Prensibi : 3 Tel
Bağlantı Tipi : Kablolu
Montaj : 25x50 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics PFI25-8DP 8mm Algılama 25x50mm 12-24VDC PNP NO Kablolu Kübik Endüktif Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. PFI25-8DP