Autonics E50S8-10-3-T-1 10 Pulse 50mm Gövde 8mm Milli Artımlı Enkoder
%45
Stok Kodu
E50S8-10-3-T-1
Fiyat
*427,56 TL den başlayan taksitlerle!
E50S8-10-3-T-1
  • Mil dış çapı : Ø8mm
  • Maks. tepki frekansı: 300kHz
  • Maks. izin verilen devrim: 5000rpm
  • Başlangıç ​​torku: Maks. 70gf.cm(maks. 0,00686Nm)
  • Çözünürlük: 10PPR
  • Kontrol çıkışı: Totem direği
  • Güç kaynağı: 5-24VDC
  • Bağlantı tipi : Eksenel kablo tipi
  • Koruma yapısı: IP50 (IEC standardı)
Mil dış çapı Ø8mm
Maks. yanıt frekansı 300kHz
Çözünürlük 10PPR
Çıkış fazı A, B, Z
Kontrol çıkışı Totem direği
Güç kaynağı 5-24VDC
Bağlantı türü Eksenel kablo tipi
Çevre_Ortam sıcaklığı -10 ila 70°C, depolama: -25 ila 85°C
Çevre_Ortam nemi %35 ila %85 bağıl nem, depolama: %35 ila %90 bağıl nem
Aksesuarlar Ø8mm kaplin, Braket
Ağırlık Yaklaşık. 363g (yaklaşık 275g)
Besleme Voltajı : 5-24 VDC
Gövde Çapı : 50 mm
Mil Çapı : 8 mm
Çıkış Tipi : TT: Totem Pole
Pulse (Ppr) : 10 ppr
Çıkış Sinyali : Z: A,B,Z
Konnektör / Kablo : 2M: 2 metre kablo
Kablo Çıkış : Arkadan
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics E50S8-10-3-T-1 10 Pulse 50mm Gövde 8mm Milli Artımlı Enkoder Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. E50S8-10-3-T-1