Autonics CT4S-2P2T 24-48VDC/24VAC 4 Hane 48x48mm RS485 Dijital Sayıcı
%45
Stok Kodu
CT4S-2P2T
Fiyat
*433,95 TL den başlayan taksitlerle!
  • Gösterim yöntemi : 4-hane 7-segment LED
  • Terminal : Terminal bloğu
  • Besleme : 24VAC~ 50/60Hz, 24-48VDC
  • Koruma yapısı : IP65(ön panel)
Teknik özellik
Terminal Terminal bloğu
Zaman işlevi Enerjide başlamaSinyalde başlama
Harici Besleme Azami 12VDC  ±10%, 100mA
Sinyal Giriş yöntemi Gerilim giriş (PNP), Gerilim yok giriş (NPN)
Azami Sayım Hızı 1, 30, 1k, 5k, 10k [cps]
Azami sinyal genişliği 1ms/20ms
Hafıza koruma Yaklaşık 10 yıl
Kontrol çıkışı_Türü 2 setli
Kontrol çıkışı_Röle SPST (1a): 2
Haberleşme Çıkışı RS485
Koruma yapısı IP65(ön panel)
Sayıcı_sayım aralığı -999 - 9999
Sayıcı_Skalası Ondalık nokta yukarı - üçüncü hane
Sayıcı_azami giriş sinyal genişliği RESET: Seçilebilir 1ms/20ms
Zamanlayıcı_azami giriş sinyal genişliği INA, INH, RESET: Seçilebilir 1ms/20ms
Ortam sıcaklığı -10 - 55℃, depolama: -25 - 65℃
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Ağırlık Yaklaşık 212g (Yaklaşık 159g)
Besleme Voltajı : 24-48 VDC, 24 VAC
Çıkış Tipi : 2 Röle
Haberleşme : RS485
Montaj : 48x48 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics CT4S-2P2T 24-48VDC/24VAC 4 Hane 48x48mm RS485 Dijital Sayıcı Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. CT4S-2P2T