Autonics CR30-15DN 12-24VDC M30 15mm Algılamalı NPN NO Kablolu Kapasitif Sensör
%45
Stok Kodu
CR30-15DN
Fiyat
*172,62 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama yan çapı : M30
  • Algılama mesafesi : 15mm
  • Standart Algılanan hedef : 50×50×1mm(demir)
  • Tepki frekansı : 50Hz
  • Akım özellikleri : Akım tüketimi: Azami15mA
Teknik özellik
Kablo türü ve besleme DC 3-tel türü 12-24VDC
Algılama yan çapı M30
Algılama mesafesi 15mm
Tepki frekansı 50Hz
Kontrol çıkışı NPN Normalde açık
Malzeme Pirinç (nikel kaplama)
Koruma yapısı IP65
Ortam sıcaklığı -25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi %35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
Gecikme Azami 20% algılama mesafesinde
Ağırlık ≈ 206g (≈ 243g)
Besleme Voltajı : 12-24 VDC
Algılama Mesafesi : 10 mm ... < 20 mm
Çıkış Tipi : NPN
Çıkış Fonksiyonu : NO
Bağlantı Prensibi : 3 Tel
Montaj : M30
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics CR30-15DN 12-24VDC M30 15mm Algılamalı NPN NO Kablolu Kapasitif Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. CR30-15DN