Autonics CR30-15AO 100-240VAC M30 15mm Algılamalı Kablolu Kapasitif Sensör
%45
Stok Kodu
CR30-15AO
Fiyat
*201,02 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama yan çapı : M30
  • Algılama mesafesi : 15mm
  • Standart Algılanan hedef : 50×50×1mm(demir)
  • Tepki frekansı : 20Hz
  • Akım özellikleri : Artık Akım : Azami 2.2mA
Teknik özellik
Kablo türü ve besleme AC 2-tel türü
100-240VAC~~
Algılama yan çapı M30
Algılama mesafesi 15mm
Tepki frekansı 20Hz
Kontrol çıkışı Normalde açık
Malzeme Pirinç (nikel kaplama)
Koruma yapısı IP65
Ortam sıcaklığı -25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi %35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
Gecikme Azami 20% algılama mesafesinde
Ağırlık ≈ 200g (≈ 237g)
Besleme Voltajı : 100-240 VAC
Algılama Mesafesi : 10 mm ... < 20 mm
Çıkış Fonksiyonu : NO
Bağlantı Prensibi : 2 Tel
Montaj : M30
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics CR30-15AO 100-240VAC M30 15mm Algılamalı Kablolu Kapasitif Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. CR30-15AO