Autonics BWP20-12P 12-24V DC 20mm Eksen Aralığı 220mm Algılama Yüksekliği PNP Alan Sensörü
%45
Stok Kodu
BWP20-12P
Fiyat
*750,47 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama türü : Karşılıklı(direk ışınlı)
  • Algılama mesafesi : 0.1 - 5m
  • Işık kaynağı : Kızılötesi LED(850nm Modüle)
  • Optik eksen aralığı : 20mm
  • Optik eksen sayısı : 12
  • Besleme : 12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
  • Kontrol çıkışı : PNP açık kolektör
  • Çalışma modu : Light ON/Dark ON(siviç ile ayar)
Teknik özellik
Algılama mesafesi 0.1 - 5m
Optik eksen aralığı 20mm
Optik eksen sayısı 12
Algılama yüksekliği/Toplam uzunluk 220/270mm
Ortam aydınlatması Sunlight: Azami 10,000lx(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı -10 - 55℃, depolama: -20 - 60℃
Bağlantı türü Kablo türü(Ø3.5, 3m)
Koruma yapısı IP40
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Asgari Algılanan hedef Asg. Opak malzeme Ø30mm
Tepki süresi Azami 6ms(Frekans B selection is Azami 7ms)
Malzeme Kas: Polikarbonat/Acrylonitrile butadiene styrene, Sensing part: Polymethyl methacrylate
Kablo özelliği Ø3.5mm, 4-tel, 3m(emitter: Ø3.5mm, 4-tel, 3m)(AWG 24, cveyae diaMetre: 0.08mm, number of cveyaes: 40, insula-r out diaMetre: Ø1mm)
Ağırlık Yaklaşık 520g(yaklaşık 320g)
※Ağırlık ambalajı içerir. Parantez içindeki ağırlık sadece birim içindir.
※Ortamda belirtilen sıcaklık veya nem, donma veya yoğunlaşma olmadığını belirtir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics BWP20-12P 12-24V DC 20mm Eksen Aralığı 220mm Algılama Yüksekliği PNP Alan Sensörü Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. BWP20-12P