Autonics BTS30-LDTL Cisimden Yansımalı 30mm Algılama NPN Light On Minyatür Kablolu Fotoelektrik Sensör
%45
Stok Kodu
BTS30-LDTL
Fiyat
*243,78 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama türü : Sınırlı yansımalı
  • Algılama mesafesi : 5 - 30mm
  • Algılanan hedef : Opak, Saydam malzeme (asg. Algılama hedefi: Ø0.15mm)
  • Işık kaynağı : Kırmızı LED(650nm)
  • Tepki süresi : Azami 1ms
  • Besleme : 12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
  • Çalışma modu : Light ON
  • Kontrol çıkışı : NPN açık kolektör
Teknik özellik
Algılama mesafesi 5 - 30mm
Tepki süresi Azami 1ms
Akım tüketimi Azami 20mA
Çalışma modu Light ON
Bağlantı türü Kablo türü(Ø2.5, 2m)
Ortam aydınlatması Güneş ışığı: Azami 10,000lx,Akkor lamba: Azami 3,000lx(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı -20 - 55℃, depolama: -30 - 70℃
Koruma yapısı IP67
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Gecikme Azami azami algılama mesafesinin %15'i
Ağırlık Yaklaşık 45g(yaklaşık 25g)
Besleme Voltajı : 12-24 VDC
Algılama Mesafesi : 30 mm
Çıkış Tipi : NPN
Çıkış Fonksiyonu : Light On (NO)
Bağlantı Tipi : Kablolu
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics BTS30-LDTL Cisimden Yansımalı 30mm Algılama NPN Light On Minyatür Kablolu Fotoelektrik Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. BTS30-LDTL