Autonics BTS200-MDTL-P Reflektörlü 200mm Algılama PNP Light On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör
%45
Stok Kodu
BTS200-MDTL-P
Fiyat
*213,14 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama türü : Reflektörlü
  • Algılama mesafesi : 10~200mm
  • Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø27(asg. algılama hedefi: Ø2mm opak malzeme)
  • Işık kaynağı : Kırmızı LED(650nm)
  • Tepki süresi : Azami 1ms
  • Besleme : 12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
  • Çalışma modu : Light ON
  • Kontrol çıkışı : PNP açık kolektör
Teknik özellik
Algılama türü Reflektörlü
Algılama mesafesi 10~200mm
Tepki süresi Azami 1ms
Akım tüketimi Azami 20mA
Çalışma modu Light ON
Bağlantı türü Kablo türü(Ø2.5, 2m)
Ortam aydınlatması Güneş ışığı: Azami 10,000lx,Akkor lamba: Azami 3,000lx(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı -20 - 55℃, depolama: -30 - 70℃
Koruma yapısı IP67
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Ağırlık Yaklaşık 45g(yaklaşık 25g)
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics BTS200-MDTL-P Reflektörlü 200mm Algılama PNP Light On Kablolu Minyatür Fotoelektrik Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. BTS200-MDTL-P