Autonics BTF15-BDTL Cisimden Yansımalı 15mm Algılama NPN Light On Minyatür Kablolu Arka Fon Bastırmalı Fotoelektrik Sensör
%45
Stok Kodu
BTF15-BDTL
Fiyat
*243,78 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama türü : Arka plan bastırmalı
  • Algılama mesafesi : 1 - 15mm
  • Algılanan hedef : Opak, Yarı saydam malzeme (asgari algılama hedefi: Ø0.2mm ışıksız nesneler)
  • Işık kaynağı : Kırmızı LED(650nm)
  • Tepki süresi : Azami 1ms
  • Besleme : 12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
  • Çalışma modu : Light ON
  • Kontrol çıkışı : NPN açık kolektör
Teknik özellik
Algılama mesafesi 1 - 15mm
Tepki süresi Azami 1ms
Akım tüketimi Azami 20mA
Çalışma modu Light ON
Bağlantı türü Kablo türü(Ø2.5, 2m)
Ortam aydınlatması Güneş ışığı: Azami 10,000lx,Akkor lamba: Azami 3,000lx(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı -25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı IP67
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Gecikme Azami 5% algılama mesafesinde
Aksesuar Fixing bracket, M2 bolt: 2
Ağırlık Yaklaşık 40g(yaklaşık 25g)
Besleme Voltajı : 12-24 VDC
Algılama Mesafesi : 15 mm
Çıkış Tipi : NPN
Çıkış Fonksiyonu : Light On (NO)
Bağlantı Tipi : Kablolu
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics BTF15-BDTL Cisimden Yansımalı 15mm Algılama NPN Light On Minyatür Kablolu Arka Fon Bastırmalı Fotoelektrik Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. BTF15-BDTL