Autonics BJX300-DDT-C-P Cisimden Yansımalı 300mm Algılama PNP L/D On M8 Konnektörlü Fotoelektrik Sensör
%45
Stok Kodu
BJX300-DDT-C-P
Fiyat
*179,96 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama türü : Cisimden yansımalı
  • Algılama mesafesi : 300mm
  • Algılanan hedef : Opak, saydam malzeme
  • Işık kaynağı : Kırmızı LED(660nm)
  • Tepki süresi : Azami 1ms
Teknik özellik
Algılama mesafesi 300mm
Tepki süresi Azami 1ms
Besleme 10-30VDC  ±% 10 (dalgalanma P-P: azami% 10)
Akım tüketimi Azami 30mA
Hassasiyet ayarı Hassasiyet ayarı
Çalışma modu Light ON/Dark ON(siviç ile ayar)
Kontrol çıkışı PNP açık kolektör
Bağlantı türü Ø4mm, 3-kablolu 2m (ışın demeti Ø4mm, 2-kablolu 2m)(AWG26, çekirdek çapı: 0.52mm, çekirdek sayısı: 20, yalıtkan çıkışı çapı: Ø1mm)
Ortam aydınlatması Güneş ışığı: Azami 11,000lx,Akkor lamba: Azami 3,000lx(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı -25 - 60 ℃, depolama: -40 - 70 ℃
Koruma yapısı IP65(IEC standartı)
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Gecikme Azami 20% algılama mesafesinde
Malzeme ㆍDurum: polikarbonatㆍ LED CAP: polikarbonatㆍ Mercek Mercek kapağı: polimetil metakrilat
Ortak aksesuar Montaj braketi, M3 cıvata: 2, ayarlı tornavida
Ağırlık Yaklaşık 60g(Yaklaşık 6g)
Besleme Voltajı : 10-30 VDC
Algılama Mesafesi : 300 mm
Çıkış Tipi : PNP
Çıkış Fonksiyonu : Light On (NO), Dark On (NC)
Bağlantı Tipi : Konnektörlü
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics BJX300-DDT-C-P Cisimden Yansımalı 300mm Algılama PNP L/D On M8 Konnektörlü Fotoelektrik Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. BJX300-DDT-C-P