Autonics BJN50-NDT-P Reflektörlü Dar Işınlı 50mm Algılama NPN L/D On Kablolu Fotoelektrik Sensör
%45
Stok Kodu
BJN50-NDT-P
Fiyat
*184,75 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama türü : Dar ışınlı reflektörlü
  • Algılama mesafesi : 30 - 70mm
  • Algılanan hedef : Opak, Saydam malzeme (asg. Algılama hedefi: dk. Ø0.2mm(bakır kablo))
  • Işık kaynağı : Kırmızı LED(650nm)
  • Tepki süresi : Azami 1ms
  • Besleme : 12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
  • Çalışma modu : Light ON/Dark ON(siviç ile ayar)
  • Kontrol çıkışı : PNP açık kolektör
Teknik özellik
Algılama mesafesi 30 - 70mm
Tepki süresi Azami 1ms
Akım tüketimi Azami 30mA
Hassasiyet ayarı Hassasiyet ayarı
Bağlantı türü Kablo türü(Ø3.5, 2m)
Ortam aydınlatması Güneş ışığı: Azami 11,000lx,Akkor lamba: Azami 3,000lx(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı -25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı IP65
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Gecikme Azami 25% algılama mesafesinde
Asgari iletim noktasının çapı Yaklaşık Ø2.0mm
Aksesuar Sabitleme braketi, M3 Cıvata: 2, M3 Somun: 2, Ayarlayıcı sürücüsü
Ağırlık Yaklaşık 45g
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics BJN50-NDT-P Reflektörlü Dar Işınlı 50mm Algılama NPN L/D On Kablolu Fotoelektrik Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. BJN50-NDT-P