Autonics BJ50-BDT-P Cisimden Yansımalı 50mm Algılama PNP L/D On Kablolu Arka Fon Bastırmalı Fotoelektrik Sensör
%45
Stok Kodu
BJ50-BDT-P
Fiyat
*209,63 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama türü : Arka plan bastırmalı
  • Algılama mesafesi : 10 - 50mm
  • Algılanan hedef : Opak, saydam malzeme
  • Işık kaynağı : Kırmızı LED(660nm)
  • Tepki süresi : Azami 1.5ms
  • Besleme : 12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
  • Çalışma modu : Light ON/Dark ON(siviç ile ayar)
  • Kontrol çıkışı : PNP açık kolektör
Teknik özellik
Algılama mesafesi 10 - 50mm
Tepki süresi Azami 1.5ms
Akım tüketimi Azami 30mA
Hassasiyet ayarı Hassasiyet ayarı
Bağlantı türü Kablo türü(Ø3.5, 2m)
Ortam aydınlatması Güneş ışığı: Azami 11,000lx,Akkor lamba: Azami 3,000lx(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı -25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı IP65
Ortam nemi 35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
Gecikme Azami Algılama mesafesinin 10%
Asgari iletim noktasının çapı Yaklaşık Ø4.5mm
Aksesuar Sabitleme braketi, M3 Cıvata: 2, M3 Somun: 2, Ayarlayıcı sürücüsü
Ağırlık Yaklaşık 50g
Besleme Voltajı : 12-24 VDC
Algılama Mesafesi : 50 mm
Çıkış Tipi : PNP
Çıkış Fonksiyonu : Light On (NO), Dark On (NC)
Bağlantı Tipi : Kablolu
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics BJ50-BDT-P Cisimden Yansımalı 50mm Algılama PNP L/D On Kablolu Arka Fon Bastırmalı Fotoelektrik Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. BJ50-BDT-P