Autonics AS80-50DP3 50mm Algılama 80x80mm 12-24VDC PNP NO+NC Kablolu Kübik Endüktif Sensör
%45
Stok Kodu
AS80-50DP3
Fiyat
*418,95 TL den başlayan taksitlerle!
  • Algılama yüzü ebadı : Çerçeve ebadı 80mm
  • Algılama mesafesi : 50mm
  • Standart Algılanan hedef : 150×150×1mm(demir)
  • Tepki frekansı : 30Hz
  • Akım özellikleri : Akım tüketimi: Azami 20mA
Teknik özellik
Kablo türü ve besleme DC 4-tel tür12-48VDC
Algılama mesafesi 50mm
Tepki frekansı 30Hz
Kontrol çıkışı PNP Normalde açık+Normalde kapalı
Algılama türü Üst algılamalı
Koruma yapısı IP67 (IEC standardı)
Ortam sıcaklığı -25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Ortam nemi %35-95 RH, depoalama: %35-95 RH
Gecikme Azami 15% of Algılama mesafesi
Ağırlık Yaklaşık 470g
Besleme Voltajı : DC
Algılama Mesafesi : > 20 mm
Çıkış Tipi : PNP
Çıkış Fonksiyonu : NO, NC
Bağlantı Prensibi : 4 Tel
Bağlantı Tipi : Kablolu
Montaj : 80x80 mm
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Autonics AS80-50DP3 50mm Algılama 80x80mm 12-24VDC PNP NO+NC Kablolu Kübik Endüktif Sensör Otomasyon, elektrik-elektronik malzemeler, ölçü ve test aletlerinde güvenilir adres. Uygun fiyatlar ve hızlı teslimat BNB Otomasyon'da. AS80-50DP3